0 0
Головна Про компанiю

Про компанiю

Про компанiю

Наш результат

10 тис позицій товару

10 тис позицій товару

більше 10 000 тонн проданого товару

більше 10 000 тонн проданого товару

більше 5 000 щасливих клієнтів

більше 5 000 щасливих клієнтів

Основні принципи нашої роботи

Протягом 15 років наша фірма заробляла репутацію надійного постачальника кріпильних виробів і сьогодні ми гідно займаємо лідируючі позиції на ринку будівельного кріплення. 
У 2011 році, в державному реєстрі свідоцтв України, ми зареєстрували власну торгову марку "AKSOR". Під ТМ "AKSOR" працюють чотири підприємства: ТОВ" ВКП Арсенал", ТОВ" Метизкомплект", ТОВ" Аксор "і ПП"В.К. П. Арсенал".

Якість кріплення ТМ "AKSOR" підтверджена сертифікатами та паспортами відповідності, а також регулярно проходить перевірку на міцність в незалежних лабораторіях при допустимих навантаженнях.
Сьогодні наша продукція представлена в 14 містах України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир, Вінниця, Полтава, Миколаїв, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Дніпро, Івано-Франківськ, Суми.

У Києві знаходяться 2 центральних склади загальною площею 1600 кв.м. і місткістю понад 500 тонн. У нас ви знайдете великі запаси широкого асортименту різного кріплення. Також всі необхідні запаси рівномірно розміщені на складах регіонів. Ми з упевненістю можемо сказати, що товари під нашою торговою маркою максимально доступні для наших клієнтів.
Ми доставляємо продукцію клієнтам місткими фірмовими машинами. Автопарк тільки в Києві налічує 5 автомобілів, з пробігом до 200 км в день.


Ваше замовлення ми дбайливо упаковуємо у фірмові коробки. 
Вони є надійними і комфортними при транспортуванні в інші міста України.
Ми постійно розширюємо асортимент будівельного кріплення, щоб ви могли, без зусиль, знайти товар для ваших цілей. 
Професійні менеджери нашої компанії допоможуть підібрати кріплення на будь — якому етапі-від проектування до закінчення будівництва. 


Головними перевагами нашої компанії є:

  • Мережа регіональних представництв по всій країні;
  • Доставка товару в будь-яку точку України в найкоротші терміни;
  • Перевірена якість кріпильних виробів;
  • Висококваліфікований персонал;
  • Фірмова упаковка продукції;
  • Сервіс на високому рівні.